Kurukahveci Mehmet Efendi

Kurukahveci Mehmet Efendi1871 yılından bu yana, kahve üretimine bir sanat gibi yaklaşan Kurukahveci Mehmet Efendi ; bu zanaatı beraberindeki ustalık, bilgi, tecrübe ve inceliklerle babadan oğula ustadan çırağa aktarmaya devam ediyor.

Türklerin dünyaya armağan ettiği Türk Kahvesini, gelecek nesillerle de buluşturma bilincini taşıyan firma, kahveseverlere her yudumda aynı kalite ve keyfi ulaştırmayı amaçlıyor.

Kahve sektöründe sürekli büyüyen bir dünya şirketi olarak Kurukahveci Mehmet Efendi' nin misyonu "tüm kahveseverleri ürettiği Nefis Türk Kahvesi ile buluşturmak ve kaliteden ödün vermeden tüm dünyada geniş kitlelere Türk Kahvesini tanıtmaktır."

Kurukahveci Mehmet Efendi' nin üretim sürecinde geliştirdiği özel teknoloji ve metotlar ile kalite için yaptığı yatırım ve araştırmalar, Türk Kahvesindeki farklılık ve üstünlükleri ortaya koymaktadır. İşte bu sayede tüketicilere, her fincanda daima aynı üstün kalitedeki Nefis Türk Kahvesi ulaşır.

1871 yılından beri süregelen yenilikçi ve titiz yaklaşım, günümüzde de bir şirket politikası olarak aralıksız devam etmektedir. Geleneksel üretim metotları en son teknolojilere adapte edilerek kullanılmakta; yılların bilgi, birikim ve tecrübesi bu yenilikçilik ruhuyla birleşince ortaya özel bir kahve, eşsiz bir lezzet çıkmaktadır. Böylece tüketicilerin de her yudumda hayatlarına keyif ve mutluluk katmaları amaçlanmaktadır.

Kurukahveci Mehmet Efendi İletişim Bilgisi
Adres : Tahmis Sk. No:66 Eminönü / İSTANBUL
Tel.: (0212) 511 42 62-63  
Faks : (0212) 511 13 11
e-Posta :
mehmetefendi@mehmetefendi.com


>>> Yorumlar
   Etiketler
   Kahve - Kurukahve - Kurukahveci Mehmet Efendi