Kahve Dünyası

Kahve Dünyası2004 yılında ilk mağazasını Eminönü’nde açarak toptan ve perakende kahve satışlarına başlayan Kahve Dünyası, bugün hızla büyümektedir.
Gücünü tüketicilerinin talep ve beğenilerinden alarak ilerleyen ve önümüzdeki aylarda bir çok noktada tüketiciyle buluşmayı hedefleyen Kahve Dünyaları, Türk kahvesi başta olmak üzere bir çok kahve çeşidini mağazalarda sunmaktatır. Kahvenin yanı sıra Chocolate World adı altında yine kendi üretimi el yapımı çikolataları da satışa sunmaktadır.

Altınkılıçlar’ın üretici kimliği ile bugün İstanbul’da başlayan ve Türkiye’nin belli başlı şehirlerine yayılma hazırlıkları süren Kahve Dünyası kafeleri, ardında kapsamlı bir teknoloji ve know-how bulunan bir buzdağının tüketicilere uzanan cephesini temsil ediyor.

Kahve Dünyası' nın Misyonu, kendi imalatımız olan geleneksel ve çağdaş kahve tatlarını, ürettiğimiz lezzetli çikolatalar eşliğinde, sıcak bir ortamda, yaratıcı ve eşsiz bir biçimde müşterilerimize sunmak ve Türk kahve kültürünü ülkemizde ve dünyada hak ettiği yere taşımaktır.

Kahve Dünyası İletişim Bilgileri
Adres
:Ömer Avni Mah. İnebolu Sok. Ekemen Han N.1 Zemin Kat Kabataş/İST.
Tel: 0212 244 07 00 (pbx)
 
Faks:
0212 244 10 21
E-posta:
info@kahvedunyasi.com

>>> Yorumlar
   Etiketler
   Kahve - Kahve Dünyası - Kahve Mekanları - Kahve Evleri